[:ua]Людям з ведиким стажем підвищать пенсії – Розенко [:]

Питання чекає на на розгляд Кабміну та ВР

[:ua]

В Україні вже в 2018 році можуть підвищити пенсії людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє його прес-служба.

“Підвищення пенсій тим людям, які мають великий трудовий стаж і маленькі заробітні плати, з якими вони виходили на пенсію, і через це мають невеликі пенсійні виплати, – це наступний етап пенсійної реформи. Зокрема, необхідно внести зміни до чинного законодавства. Є звернення президента України до уряду з цього приводу, є відповідні ініціативи уряду “, – розповів Рощенко.

Він висловив надію, що Міністерство соціальної політики виконає відповідні доручення і внесе на розгляд Кабміну, а уряд внесе на розгляд Верховної Ради зміни до законодавства, які врегульовують цей механізм.

“Все залежить від фінансової спроможності української економіки, від наявності фінансового ресурсу Пенсійного фонду України. Це питання досить масштабне, що включає і розвиток економіки, і легалізацію заробітної плати, легалізацію тіньової зайнятості та динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Якщо всі ці фактори складуться і ми отримаємо реальний ресурс, я сподіваюся, що ще в цьому році ми оголосимо і проведемо цю ініціативу “, – підсумував Розенко.

[:]