Литва розширила “чорний список” білоруських чиновників

До "чорного списку" увійшло 118 працівників внутрішньої безпеки Білорусі.

На знак солідарності з білоруським народом та у відповідь на систематичні репресії білоруським режимом громадянського суспільства країни та на підтримку демократичних прагнень білоруського народу, Литва, Латвія та Естонія вирішили розширити свої списки іноземців, яким заборонено в’їжджати на території країн Балтії.

До розширеного “чорного списку” включили 118 осіб, які працюють у білоруській системі внутрішніх справ і які прямо чи опосередковано сприяли фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня 2020 року, повідомляє “Кий-Інфо” з посиланням Міністерство закордонних справ Литовської Республіки.

Як зазначено у повідомленні закордонного відомства, до списку потрапили чиновники та правоохоронці, які сприяли репресіям проти демократичної опозиції та громадянського суспільства та завдали серйозних та систематичні порушення прав людини.

“Литва разом з Естонією та Латвією солідарні з жителями Білорусі, які борються за свою свободу. Прихильники режиму повинні усвідомити, що реакція на жорстоке застосування сили проти мирних громадян буде дуже суворою та чіткою. Литва точно не буде стояти осторонь”, – заявив міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс.

Фото: twitter.com/LtGva