Львівський будинок вчених закрили після скандальної вечірки блогерів на роковини Голодомору

У Львові в день вшанування пам'яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років чернівецький блогер Олександр Заліско влаштував вечірку на честь свого Дня народження.

Львівська міська комісія ТЕБ і НС провела перевірку та вирішила призупинити діяльність Будинку вчених після скандального святкування Дня народження чернівецького блогера в День вшанування пам’яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на заступника міського голови Львова Андрія Москаленка.

“За порушення карантинних вимог комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську дільність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України”, – зазначив Москаленко.

Як відомо, у Львові в день вшанування пам’яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років чернівецький блогер Олександр Заліско влаштував вечірку на честь свого Дня народження. Серед гостей на вечірку в сексі-стилі були запрошені також інші відомі інстаграм-блогери Наталі Литвин (1 мільйон підписників); Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників); Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників); Саша Бо (1,9 мільйона підписників). Відбулася так звана “голодна туса” у Будинку вчених, який належить Львівській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України.

Після вечірки запрошені гості почали викладати в Інстаграм фото і відео, що викликало хвилю негативних емоцій в українців. У соціальних мережах активно почали закликати компанії припинити співпрацю з блогерами. Зокрема, такі звернення в постах і коментарях скеровували до Метро, Київстар, Розетки, Нової пошти, Bourjois Україна, JYSK Ukraine, Ашану.

Заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш розповів ЗМІ, що вони шоковані тим, що сталося: коли укладали угоду, то мова йшла про звичайне святкування Дня народження, але коли 8 бусів почали звозити меблі і реквізит для святкування, зрозуміли, що буде щось грандіозне. Проте, уже на той час угода була підписана, а її розірвання могло б призвести до суду.

Читайте нас у telegram