Лукашенко звинуватив Україну у закритті повітряного простору Білорусі: Они устроили эту канитель (відео)

Він запевнив, що польоти до Криму будуть та з економікою Білорусі теж все буде нормально.

Про це білоруський диктатор заявив під час засідання уряду, відповідаючи на питання журналістів. Він запевнив, що польоти до Криму будуть та з економікою Білорусі теж все буде нормально.

Будет экономика и Крым и полеты и всё. Все эти вопросы мы решим. А что касается Крыма, вы заметьте, я сказал, что мы проработаем этот вопрос. Но мы не можем тебе запретить лететь в Крым, если ты там все время отдыхала“, – заявив Лукашенко.

Очільник сусідньої країни згадав свою домовленість з п’ятим президентом України Петром Порошенком, коли той попросив його приїздити до півострова лише через територію України, інформує kyiinfo.

Сегодня я хотел бы задать вопрос Зеленскому. Как мне сегодня лететь в Крым? Только через Россию. Поэтому мне придется попросить Путина, чтобы он меня как-то отвез в Крым. Поэтому я тут абсалютно свободен и не переживаю”, – зазначив диктатор.

Лукашенко також додав, звинувативши Україну в проблемах транспортування населення Білорусі до анексованого півострова.

Они устроили эту канитель. Они устроили эту комбинацию на уровне провокаций. Поэтому с меня взятки гладки“, – виправдовувся Лукашенко, забувши, що закриттям повітряного простору він забов’язаний собі, перехопивши літак компанії Ryanair.