Лукашенко назвав представників Західного світу нацистами

Лукашенко зазначив, що розказати правду про події, які відбувалися в середині минулого сторіччя має саме "його покоління".

Невизнаний Західним світом президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив заяву, де натякнув на те, що вважає представників Європи та США, а особливо Литви — нацистами. При цьому він зауважив про необхідність розказати правду про білоруський холокост та геноцид білорусів.

Лукашенко зазначив, що розказати правду про події, які відбувалися в середині минулого сторіччя має саме “його покоління“, повідомояє kyiinfo.

Белорусский холокост, геноцид против советских людей, против Белоруссии. Эта тема не просто должна звучать, мы должны в конце концов наше поколение должно показать, что происходило в середине прошлого века, в годы Великой отечественной войны. Понятно, что замалчивали, больше здесь было политики и никто об этом не хотел говорить, но погибли миллионы людей. У этих людей живы родственники и они хотят знать правду. Вообще мир должен знать правду, что происходило, особенно во время гибридной войны, которую против нас развязали“, — заявив диктатор.

За його словами «Майн Кампф» на сьогодні залишається актуальною. На думку диктатора, до нацистів нині належать країни, в яких є демократія.

Как были они были нацистами, так и остались. Только формы совершенно другие. Притом негодяи, отвратительные люди вообще. Вот на примере Литвы видно, они нас душат и требуют от нас, чтобы на последнем вздохе мы их защищали“, — додав Лукашенко.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що для затримання ексглавреда Nexta Лукашенко наважився екстренно посадити літак в Білорусії. Раніше білоруські нелегали напали на литовських прикордонників, а за інформацією Стамбульської академії кримінального права Білорусь посідає перше місце в Європі за кількістю ув’язнених на душу населення.