Лідер в сфері технологій очистки та клінінгового обладнання відкриє офіс в Україні

Kaercher Україна оголосила про інвестування в масштабне будівництво для розміщення офіційного представництва в Україні компанії-лідера в сфері технологій очистки та клінінгового обладнання.

Про будівництво офісного комплексу Kaercher Competence Center повідомили на сайті Асоціації рітейлерів України. Компанією Kaercher Україна вже отримані всі необхідні дозволи і йде початкова стадія робіт.

Відкриття комплексу під назвою Kaercher Competence Center заплановано на 2022 рік. 100% сучасне і екологічне офіційне представництво Kaercher буде розташовано у Київській області, біля села Гатне.

Крім офісних приміщень, в ньому діятимуть найбільший в Україні Kaercher Центр, інноваційний навчальний центр Kaercher Академія і сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника.

Також в новому комплексі планується в майбутньому збирати колег з усієї Східної Європи для тренінгів та обміну досвідом. Майбутній офісний центр буде побудований із залученням максимально екологічних і сучасних технологій, наприклад, сонячних батарей і систем збереження водних ресурсів.

У будівлі встановлять резервуари для накопичення дощової води, щоб використовувати в українській штаб-квартирі і Kaercher Академії. Планується розміщення сучасної автомобільної мийки із задіянням інноваційних екологічних технологій, які виключають забруднення навколишнього середовища і дозволяють економити природні ресурси.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

На території майбутнього комплексу Kaercher Competence Center будуть впроваджені технології очищення води для щоденного використання і застосування з навчальною метою. Тому компанія робить все для мінімізації потенційного негативного впливу на навколишнє середовище. Будівництво міжнародного офісного центру є потужною інвестицією в державну економіку, створення нових робочих місць і позитивний імідж України на міжнародному ринку.

Нагадаємо, що раніше екологи порахували збитки за витік нафтопродуктів у Миколаєві.