ЛАТВІЯ ПЕРЕДАЛА ЗСУ ПОЗАШЛЯХОВИКИ LAND ROVER DEFENDER

На території бази ВПС ЗС Латвійської Республіки в місті Ліелварде, відбулася офіційна церемонія, в ході якої збройні сили Латвійської Республіки передали Збройним силам України 7 броньованих Land Rover Defender.

Передача техніки була проведена з метою сприяння посиленню можливостей військово-медичного забезпечення ЗСУ у вигляді матеріально-технічної допомоги від союзної держави.

Примітно, що святкування відбулося за участю віце-прем’єр-міністра, Міністра оборони Латвії Артіса Пабрікса і Посла України в Латвії Олександра Міщенка.

Артіс Пабрікс зазначив, що Латвія і Україна є давніми союзниками, в тому числі в оборонному секторі. Також, він запевнив, що Литва повністю підтримує незалежність України.

Кузов і вікна цих автомобілів куленепробивні. Знаючи, що медики часто отримують пораненння і їх навіть вбивають в умовах українського війни, дуже важливо поліпшити їх безпеку і умови праці – щоб вони могли продовжувати рятувати солдатів, – сказав Пабрікс.

Також, Кабінет міністрів Латвійської Республіки прийняв рішення направити 45 000 євро на реалізацію програми реабілітації в Латвії українських військових.