Київському активісту Дмитру Перову встромили кинджал і повісили дві гвоздики у двері

Поліцією було зафіксовано факт погрози.

Сьогодні вночі київському активісту, члену “Народовладдя” Дмитру Перову встромили кинджал і повісили дві гвоздики у двері. Про це повідомляє Юрій Левченко.

“Ось таку “картину” побачив на своїх дверях буквально дві години тому член нашої команди Народовладдя Дмитро Перов. Вночі йому у двері встромили кинджал і повісили дві гвоздики…Чому? Тому що Дмитро системно займається боротьбою за збереження культурної спадщини Києва! Роками захищає історичні будівлі столиці від варварства злобудовників та їх подільників у кличківській владі”, – пише Левченко.

Також Левченко зазначає, що нещодавно Дмитру Перову вдалося долучитися до справи щодо незаконного скасування статусу пам’ятки комплексу історичних будівель, що на Хорива, 2.

“Також останніми місяцями Дмитро активно захищає від незаконного демонтажу історичну садибу Василя Маліна, що на Тургенівській, 22. Цікаво, що в цій будівлі в період з 1911 по 1915 р. проживала сім’я міщан Зеленських. Однак “правоохоронні” органи свідомо ігнорують повідомлення Дмитра коли злобудовник завозить техніку – їм до того нема діла. Так само не реагує на знищення історичної будівлі й Віталій Кличко, попри те, що сам вставив цю садибу в свій бутафорний список “історичних будівель, що підлягають додатковому захисту”, – додає активіст “Народовладдя”.

Підписуйтесь на наш канал telegram