Київського стоматолога підозрюваного у замаху на вбивство судитиме суд присяжних

Лікар, який займався стоматологічною практикою у Києві, обвинувачується у вчиненні замахів на умисні вбивства, розбійному нападі, крадіжці, шахрайстві на 400 тис. гривень, зберіганні психотропних речовин та погрозі насильством працівнику правоохоронного органу.

Про це стало відомо із заяви прокурора Київської міської прокуратури. У Голосіївському районному суді міста Києва відбулося підготовче судове засідання у справі відносно столичного лікаря-стоматолога обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень в період з травня 2019 року по вересень 2020 року на території Києва та Київської області.

У ході підготовчого засідання обвинувачений скористався своїм правом на суд присяжних, у зв’язку із чим колегія судів ухвалила та призначила судовий розгляд справи судом присяжних у відкритому судовому засіданні Голосіївського районного суду міста Києва.

Також за клопотанням прокурора обвинуваченому продовжено запобіжний захід – тримання під вартою. Нагадаємо, згідно з матеріалами слідства, 33-річний лікар, який займався стоматологічною практикою у Києві, обвинувачується у вчиненні замахів на умисні вбивства, розбійному нападі, крадіжці, шахрайстві на 400 тис. гривень, зберіганні психотропних речовин та погрозі насильством працівнику правоохоронного органу.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

У разі доведення в суді вини обвинуваченого йому загрожує покарання до 15 років позбавлення волі, інформує пресслужба Київської міської прокуратури

Нагадаємо, що лікарка вимагала 8 тисяч доларів за призначення учаснику АТО групи інвалідності.