Київські рятувальники зупинили 264 охочих стрибнути з мостів

Побільшало також випадки порушень у зонах відпочинку міста Києва та на пляжах, де дозволено купання.

Цього тижня київські рятувальники зупинили 264 охочих стрибнути з мостів у воду і не допустили до води 147 людей у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

У червні почастішали правопорушення, пов’язані із вживанням алкогольних напоїв у громадських місцях. Оперативні бригади КАРС «Київська служба порятунку», КП «Муніципальна охорона» та КП «Плесо» цілодобово здійснюють рятувальні та охоронні заходи у сфері громадського порядку та безпеки.

Зокрема, підрозділи КАРСу 30 разів виїжджали для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, патрулювали в затоці Наталка.

Понад 90 охоронців КП «Муніципальна охорона» щодня виходять на цілодобове патрулювання містом: охороняють медичні та навчальні заклади, парки і сквери.

Побільшало також випадки порушень у зонах відпочинку міста Києва та на пляжах, де дозволено купання. За тиждень, що минає, рятувальники зупинили 264 охочих стрибнути з мостів та 147 людей у стані

алкогольного сп’яніння, що мали намір покупатися. Аж у 1346 випадках не допущено розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, також зупинено 223 плавзасоби в зоні купання.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform