Київська прокуратура повернула місту квартиру за 1 млн гривень, якою незаконно заволодів шахрай

Зловмисник підробивши свідоцтво про право власності на квартиру, зареєструва її за собою.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як зазначається, зусиллями Дарницької окружної прокуратури забезпечено реальне виконання рішення суду та повернуто територіальній громаді столиці квартиру вартістю понад 1 млн гривень, яку привласнено шахрайським шляхом.

Рішенням Київміськради затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, серед яких була квартира на Харківському шосе. Однак, зловмисник використовуючи підроблене свідоцтво про право власності на квартиру, зареєстрував її за собою.

У зв’язку із вказаним та з метою захисту інтересів територіальної громади, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення вказаної квартири, який судом задоволено.

Наразі право власності на квартиру зареєстровано за територіальною громадою міста Києва.

Крім того, за фактом шахрайського заволодіння майном триває досудове розслідування з метою притягнення винної особи до відповідальності.

Нагадаємо, що раніше у Києві зловмисники намагалися приховати муміфіковане тіло покійного пенсіонера, щоб заволодіти його житлом.

Зробивши операцію з нерухомістю, зловмисники вирішили позбутися тіла шляхом таємного переміщення з квартири в крематорій для спалювання. Для цього учасники групи планували використати підроблене свідоцтво про смерть, згідно з яким вказаний чоловік помер нібито 4 липня 2021 року. Весь цей час тіло пенсіонера перебувало у квартирі. Зловмисники підшукали осіб, які за тисячу доларів погодилися таємно вночі на автомобілі перевезти тіло в спеціальному мішку в крематорій.

На цей час триває слідство.