Київ готується підвищити плату за проїзд – КМДА

Усі наявні пільги на проїзд для киян збережуться.

Столична влада планує підвищити у Києві тариф на проїзд у комунальному громадському транспорті. Про це повідомляє пресслужба КМДА у своєму телеграм-каналі.

“Місто змушене готуватися до підвищення тарифу на проїзд у комунальному громадському транспорті. Такий крок є необхідним для збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників в умовах підвищення тарифів на енергоносії”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі місто очікує пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і пропозицію подадуть на обговорення громадськості.

Раніше Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що міська влада не планує підвищувати вартість проїзду у комунальному громадському транспорті до 20-25 гривень.

За розрахунками Київського метрополітену, у 2021 році економічно обґрунтований тариф на перевезення пасажирів у метро становить 21,05 гривень. Нинішній тариф, який становить 8 гривень, не переглядався з 2018 року.

У “Київпастрансі” заявили, що економічно обґрунтовані тарифи на 2021 рік такі: 25,18 гривень – на проїзд наземними видами транспорту (трамвай, тролейбус, автобус) та 78,90 гривень – на проїзд міською електричкою.

Київська міська рада звернулася до уряду та парламенту щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян із Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Підписуйтесь на наш канал telegram