Киянина судитимуть за шахрайське заволодіння нежитлових приміщень за 42 мільйони гривень

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили особу виконавця. Ним виявився раніше не судимий 33-річний киянин.

Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого мешканця, який шахрайським шляхом заволодів нежитловими приміщеннями загальною площею 2 705 квадратних метрів, які розташовані по вул. Миропільська у місті Києві вартістю 42 млн гривень (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисник вчинив ряд дій, спрямованих на шахрайське заволодіння нежитловими приміщеннями шляхом внесення їх до статутного капіталу товариства для подальшої їх реалізації на користь третіх осіб. Так, за грошову винагороду він погодився надати свої персональні дані аферистам для виготовлення знаючи наперед підробленої довіреності начебто від імені власника цього майна, яка була посвідчена приватним нотаріусом, діяльність якого припинена ще у 2013 році у зв’язку зі смертю.

Надалі на підставі підробленої довіреності була здійснена державна реєстрація права власності на вказане майно за іншим товариством. У ході досудового розслідування правоохоронці встановили особу виконавця. Ним виявився раніше не судимий 33-річний киянин. Наразі обвинувальний акт відносно нього скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

На майно накладено арешт. Тривають заходи з встановлення організаторів злочину, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури. Нагадаємо, що в центрі Києва шахраї незаконно заволоділи 4-х кімнатною квартирою.