Кияни власноруч зупиняють ескалатори в столичному метрополітені

У 34 випадках пасажири скористалися ручкою «Стоп» без необхідності.

За три тижні травня поточного року ескалатори столичної підземки зупинялися 353 рази з різних причин. Так, у 34 випадках пасажири скористалися ручкою «Стоп» без необхідності.

До того ж 138 разів зупинки здійснювалися працівниками з метою запобігання травматизму пасажирів. Крім того, 50 разів ескалатори зупинялися через потрапляння сторонніх предметів: зокрема, двічі через потрапляння ключа від замка, інформує пресслужба КП “Київський метрополітен”.

Також причиною різкої зупинки є потрапляння монет. Київський метрополітен просить пасажирів дотримуватися правил користування ескалатором, а саме: триматися за поручень; не заступати за обмежувальну лінію; не сидіти на східцях; не бігати; тримати дітей за руку; підтримувати поли довгого одягу.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Також нагадаємо, що наразі на станціях «Лук’янівська» та «Майдан Незалежності» тривають капітальні ремонти, які проходять раз у 100-150 тис. км або кожні 10-11 років.

Раніше kyiinfo писало, що на станції метро «Арсенальна» пасажир потрапив під потяг, а вандали пошкодили дефібрилятори в метро.