Кива замовив напад на ветерана АТО Маймана в Туреччині, – ЗМІ

Про те, що на Михайла Маймана напали, ЗМІ повідомили в неділю, 26 вересня. За попередньою інформацією, до його номеру увірвалося декілька турків (2-3 людини), які й побили його. Лікарі повідомляють, що ветеран дивом залишився живий, зараз він знаходиться в реанімації під інтенсивною терапією, лежить у корсеті, ймовірно він залишиться інвалідом і не зможе більше ходити.

Про це повідомляють джерела в правоохоронних органах та Посольстві України в Туреччині, – пише depo.ua

До розслідування нападу вже приєдналися українські правоохоронці та представники Посольства України в Туреччині. Як повідомляють наші джерела, одна з версій — замовником нападу був Ілля Кива, у якого з Михайлом Майманом давній конфлікт ще з часів АТО.

Сам Кива не втримався, щоб не позловтішатися через ситуацію з Майманом.

Раніше Майман повідомляв, що конфлікт з Кивою у нього почався ще у 2015 році, коли вони обидва були в АТО. Тоді Кива “кришував” контрабанду та торгівлю наркотиками на Донбасі.

“Я не для того пішов у добровольчий батальйон, щоб заробляти на війні. У нас з ним різні погляди на життя”, – заявив Майман.

У січні минулого року Кива спробував напасти на Маймана в одному зі столичних ресторанів, проте отримав відсіч.

У липні поточного року Майман опублікував відео, на якому видно, що він зустрів Киву на відпочинку в одному з найдорожчих готелів анталійського узбережжя – п’ятизірковому Rixos Sungate. За даними ветерана, нардеп відпочивав в номері люкс вартістю 10 тисяч доларів за 10 днів.

ОНОВЛЕНО: Майман опублікував спростування даної інформації. Нардеп Илья Кива прислал в Турцию своих наёмников, чтобы они сломали мне позвоночник. Но ребята с поставленной задачей не справились и сдали мне своего «заказчика». Мы договорились, что они доложат Киве, что выполнили заказ, и я якобы нахожусь сейчас в тяжелом состоянии со сломанным позвоночником.

Сам Кива, получив от своих исполнителей подтверждение выполненного заказа, поспешил опубликовать у себя в телеграм-канале, что на меня якобы напали представители «турецкой мафии».