КИТАЙСЬКИЙ СЛІД В ХАБАРОВСЬКИХ ПРОТЕСТАХ

Журналіст Віктор Голуб аналізує як Російські ЗМІ «атакують» протестні настрої, зокрема в Хабаровську

Журналіст Віктор Голуб аналізує як Російські ЗМІ «атакують» протестні настрої, зокрема в Хабаровську

Який день, обурені свавіллям влади РФ, жителі Далекого Сходу протестують, в надії відстояти свої права і звільнити з місць позбавлення волі народного губернатора Сергія Івановича Фургала. В інших регіонах схожі проблеми, але люди мовчать – вони чомусь впевнені, що простий народ не може думати про політику.

Повністю підконтрольні центральній владі ЗМІ описують ці події як п’яний дебош недорозвинених селян – адже ніхто з редакторів регіональних і федеральних агентств не хоче потрапити під роздачу заворовавшісь кремлівської кліки і позбудеться посади.

Так, в чому ж підгрунтя народних хвилювань? Чому, прості люди не побоялися відкрито вийти на захист свого народного губернатора?

У ситуації, що склалася є два проблемних, для Кремля, аспекти. Перший – народ ДФО відкрито не підтримує путінську владу (явка на Референдум 1 липня становила близько 40%). А другий – це Фургала не дає повноважному представнику Президента РФ в Далекосхідному Федеральному окрузі Юрію Трутневу, продавати китайцям землю і ресурси.
Чиновник Трутнєв не просто довірена особа Путіна на Далекому Сході – це підприємливий замаскований хитрун, який примудряється щорічно отримувати мільярдні доходи прямо з повітря або простіше сказати з-під неба.

Ображений свавіллям жителів ДФО, Путін вирішив познущатися над ними, призначивши їм нового губернатора Михайла Дегтярьова, який Хабаровськ бачив тільки на 5-ти тисячній купюрі, але фанатичний, такий, що любить попаритися в лазні з Жириновським і переконливо поміркований.

В умовах, коли санкції і падіння цін на енергоносії довели РФ до критичної точки – потрібно щось робити. А що такого можна запропонувати владі КНР, коли у них все є? Правильно, земельку! Ну і звичайно ж, в разі чого, можна закрити очі на викиди з китайських підприємств в водах Амура. Ви ще вірите в справедливість і відстоювання національних інтересів в Росії? Поговоріть зі старожилами Хабаровська, і вони вас неприємно здивують!