Квартирою померлого подружжя, яке пропрацювало все життя у столичному оперному театрі заволоділи шахраї

Окружна прокуратура оскаржила незаконне заволодіння квартирою.

Дніпровська окружна прокуратура Києва вимагає у судовому порядку визнати за територіальною громадою столиці квартиру на проспекті Героїв Сталінграда, що в Оболонському районі столиці вартістю понад 1 млн гривень, яку шахраї привласнили на підставі підроблених документів.

Так, окружною прокуратурою встановлено, що після смерті у 2014 році чоловіка-пенсіонера, його дружина звернулась до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини на підставі залишеного на її ім’я заповіту. Проте, не встигнувши оформити до кінця усі необхідні документи, жінка померла.

При цьому подружжя, яке за життя працювало у столичному оперному театрі, спадкоємців не мало, а тому квартира залишилась без догляду. Скориставшись цим, невстановлені на цей час особи підробили договір дарування від імені чоловіка на підставну особу та у березні цього року оформили договір купівлі-продажу цієї квартири з іншою, пов’язаною особою.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про скасування державної реєстрації, визнання спадщини відумерлою та з вимогою повернення майна.

У межах кримінального провадження на вказану квартиру накладено арешт з метою недопущення її подальшого незаконного відчуження та встановлюються особи, причетні до вчинення злочину повідомила пресслужба Київської міської прокуратури. Нагадаємо, що раніше в центрі Києва шахраї незаконно заволоділи 4-х кімнатною квартирою.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform