Кримські політики не бажають, щоб їх діти жили в “русском мире”

Член Громадської палати Севастополя Олексій Процько розповів, чому не був включений до регіонального списку партії «Родина» на вибори в Держдуму.

Один з наслідків анексії у лютому-березні 2014 р. передували організовані антиукраїнські виступи у містах Криму, блокада і захоплення стратегічних об’єктів півострова і військових частин ЗСУ.

Насильницьку анексію Криму підтримали політики з півострова, як і псевдореферендум, не визнаючи українську державу. З часом складне економічне життя в окупованому Криму поставило під сумнів ідею «повернення до рідної гавані» проросійсько-налаштованого населення, але не політичних діячів, бо їхні статки дозволяють їхнім дітям жити на території ЄС.

Наприклад, член Громадської палати Севастополя Олексій Процько розповів, чому не був включений до регіонального списку партії «Родина» на вибори в Держдуму, повідомляє kyiinfo

«Моя кандидатура була включена партією до списку, але не пройшла узгодження через відсутність в наданих документах довідки про прописку моєї дочки. Надати таку довідку неможливо, оскільки дочка проживає у Німеччині», – пояснив Процько, чому не потрапив в підсумкову версію списку. Він дізнався після з’їзду «Родины» 26 червня.

Своєю чергою діти севастопольського політика Горєлова, депутата Законодавчих Зборів міста Севастополя живуть в Італії, про що він розповів у своєму інтерв’ю для Служби новин ForPost.

«В кінці липня приїхали всі мої діти й всі мої онуки. Нарешті зібралися з різних міст і навіть країн, як от Італія. І в якийсь момент я їм сказав: “Друзі, хочете не хочете, завтра ми йдемо фотографуватися всі разом, тому що інакше я вас не скоро зберу”. Знайшли фотостудію, яка сімейні фотографії робить. Чудові фотографії вийшли», – розповів проросійський діяч.

На сьогодні невизнані Західним світом кримські депутати, вимагають дати воду на півострів, жаліються, що Українська влада не визнає окупацію, але в той самий час відправляють своїх дітей та родичів жити до Європи.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform