Кремль відреагував на підписання Порошенком закону про деокупацію Донбасу

Президент України підписав Закон про деокупацію Донецької та Луганської областей. У Кремлі миттєво прокоментували підписання документу.

Прес-секретар президента Російської Федерація Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі шкодують про підписання в Україні Закону, який “у найменшій мірі може сприяти реалізації Мінських домовленостей”.

Більше того, за словами Пєскова «експерти мають побоювання, що цей Закон спровокує гарячі голови у Києві на повернення до силового варіанту врегулювання на південному сході, що буде мати непоправні наслідки”.

Натомість Петро Порошенко підкреслює, що Закон про відновлення суверенітету на окупованій території Донбасу не порушує жодних міжнародних зобов’язань України, в тому числі Мінських угод.

Також Президент наголосив, що очікує від міністра оборони Степана Полторака та начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка призначення командувача Об’єднаних Сил. А також затвердження Положення про Об’єднаний оперативний штаб та уточнення стратегічного замислу застосування ЗСУ у відповідності до Закону, який набирає чинності.