“Кремль не засвоїв уроків історії”, – глава МЗС Британії

Раніше цього тижня Британія оголосила, що надає Україні додаткові війська для навчання та оборонної зброї. Так, 18 січня в Україну прибула партія міжнародної військової допомоги від Великої Британії для української армії, яка включає комплекси шведських переносних протитанкових керованих ракет NLAW.

Підписуйтесь на нас у telegram

Вторгнення Росії в Україну матиме такі ж жахливі наслідки серед людських втрат, як радянське вторгнення до Афганістану, про це заявила під час свого виступу у Сіднеї міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на BBC.

Вона звинуватила Росію в бажанні відтворити Радянський Союз і закликала Володимира Путіна облишити ці ідеї.

“Кремль не засвоїв уроків історії. Вони мріють відтворити Радянський Союз або щось на кшталт великої Росії, поділивши територію на основі етнічної та мовної приналежності. Вони стверджують, що хочуть стабільності, поки працюють, щоб загрожувати та дестабілізувати інших”, – заявила Трасс.

Також політикиня додала, що військова інтервенція Росії щодо України призведе “лише до жахливого болота та загибелі людей, як ми знаємо з радянсько-афганської війни та конфлікту в Чечні”.

Вона нагадала, що паралельно Росію чекатимуть серйозні економічні труднощі через максимально жорсткі санкції, тому Кремль повинен “утриматися та відступити від України, перш ніж він зробить величезну стратегічну помилку”.