[:ru]Каждый третий немец устраивается на работу благодаря связям[:ua]Кожен третій німець влаштовується на роботу завдяки зв’язкам[:]

Майже кожне трете працевлаштування у ФРН здійснюється завдяки персональним контактам.

[:ru]

А в малом бизнесе, с помощью личных контактов, трудоустраивается почти половина претендентов.

Эта информация обнародована на сайте Нюрнбергского института исследований рынка труда и профессий. Только 5% людей устраиваются на работу с помощью Федерального агентства. Речь идет о том, что с помощью биржи труда, работу находит только каждый пятый, а с помощью вакансий опубликованных на сайтах компании или в прессе – каждый десятый.

Эти данные были получены в конце 2016 года благодаря опросу немецких предприятий.

Но в сфере социологии эта информация не нова. Американский социолог Марк Грановеттер еще в 1973 году опубликовал исследование «Сила слабых связей». В нем он заявил, что люди, с которыми мы мало общаемся (соседи, давние знакомые и бывшие коллеги), это лучший источник информации для поиска будущей работы.

[:ua]

А у малому бізнесі, за допомогою особистих зв’язків, працевлаштовується майже половина претендентів.

Ця інформація оприлюднена на сайті Нюрнберзького інституту досліджень ринку праці та професій. Лише 5% людей працевлаштовуються за допомогою Федерального агентства. Йдеться про те, що через біржі праці, роботу знаходить кожен п’ятий, а через вакансії опубліковані на сайтах компанії чи у пресі – кожен десятий.

Ці данні були отримані у кінці 2016 року завдяки опитуванню німецьких підприємств.

Однак у галузі соціології ця інформація не є новою. Американський соціолог Марк Грановеттер ще у 1973 році опублікував дослідження «Сила слабких зв’язків». У ньому він зазначив, що люди з якими ми мало спілкуємось (сусіди, давні знайомі та колишні колеги), це найкраще джерело інформації для пошуку майбутньої роботи.

[:]