Корисно знати всім: як знищити ворожу техніку

Сьогодні 117-й день повномасштабної війни в Україні, яку розв'язала росія.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо.

Раніше Центр національного спротиву розробив чіткі інструкції протидії ворогу: як оборонятися в місті, як діяти, коли зникли мобільний зв’язок та Інтернет, як повідомити про переміщення ворожої техніки або непомітно та безпечно її знищити, як завести та викрасти російський танк.

У Генштабі ЗСУ писали про низку вказівок як зупинити пересування техніки окупанта:

1. Якщо побачили колону танків, після них обов’язково поїде колона бензовозів. Зробіть все необхідне, щоб вони не пройшли. Блокуйте дороги, валіть дерева, розтягуйте сітки з воріт, будь-який спосіб підійде. Немає палива – немає техніки.

2. Якщо бачите, що колона зайшла в лісосмугу – валіть дерева, блокуйте також, не дайте їм вийти.

3. Якщо знаєте, що в лісі зупинився ворог, і впевнені на 100 %, що це ворог, не жалійте ліс, запаліть його…новий виросте на кістках окупанта!!!

4. В кого в наявності екскаватори, обкопуйте населені пункти, щоб ворог не міг проїхати, не чекайте, що хтось зробить це за вас!

5. До уваги власників зброї з оптичними прицілами. Не обов’язково у відкриту йти на ворога, стріляйте з відстані по колесах, це зупинить транспорт, далі – по обстановці.

6. Знімайте вказівники на місцевості, всі ви орієнтуєтесь, ворог – ні. Якщо запитують, де перебуваємо – проявіть фантазію, дезінформуйте ворога.

7. Всі чули про мітки, які роблять диверсанти на будівлях, поблизу важливих об’єктів. Засипайте землею, заливайте смолою, знищуйте будь-яким чином.

8. Якщо є інформація, що ворог на підході, паліть солому, шини у великих кількостях, чорний дим дезінформує, у ворога буде думка, що населений пункт вже обстріляний, це допоможе виграти трохи часу.

А що робити, якщо побачили танк? Ось тут ви бачите вразливі місця ворожої техніки.

Це саме активний спротив, який має на меті завдати шкоди ресурсам та живій силі окупантів. 

Та нагадаємо, що ЗСУ чинить потужний опір загарбникам.