[:ru]Корчак решила оздоровиться на 100 тысяч гривен[:ua]Корчак вирішила оздоровитися на 100 тисяч гривень[:]

Голова Національного комітету з питань запобігання корупції Наталія Корчак у вересні виписала собі премію у розмірі 107 тис. гривень на оздоровлення.

[:ru]

Об этом говорилось в ответе НАПК на запрос «Украинских новостей». Оклад чиновницы по-прежнему составляет 23 117 гривен, но в сентябре она получила почти в 10 раз больше. Кроме 100 тысяч на оздоровление, глава НАПК начислила себе еще несколько надбавок: 46 тыс. отпускных, 23 тыс. за интенсивность труда, 11 тыс. по выслуге лет и еще 3,5 тыс. за работу с документами, содержащими государственную тайну.

Следует добавить, что сейчас это самая большая зарплата, которую получила Корчак в 2017 году: летом Корчак зарабатывала только около 100 тысяч гривен в месяц.

Ранее главу НАПК уже критиковали министры из-за огромных премий, которые она начисляет себе и своим заместителям. Глава Минсоцполитики Андрей Рева вообще назвал поведение Корчак коррупцией.

[:ua]

Про це йшлося у відповіді НАЗК на запит «Українських новин». Оклад чиновниці як і раніше складає 23 117 гривень, але у вересні вона отримала майже в 10 разів більше. Окрім 100 тисяч на оздоровлення , голова НАЗК нарахувала собі ще декілька надбавок: 46 тисяч відпускних, 23 тисячі за інтенсивність праці, 11 тисяч за вислугою літ і ще 3,5 тисяч за роботу з документами, які містять державну таємницю.

Слід додати, що наразі це найбільша зарплатня, яку отримала Корчак у 2017 році: влітку Корчак заробляла лише близько 100 тисяч гривень на місяць.

Раніше голову НАЗК вже критикували через величезні премії, які вона нараховує собі та своїм заступникам. Голова Мінсоцполітики Андрій Рева взагалі назвав поведінку Корчак корупцією.

[:]