Контррозвідка заблокувала незаконне вивезення з України агрегатів для військових гелікоптерів

«Товар» призначався для вивозу до країн пострадянського простору та азійського регіону.

Контррозвідники Служби безпеки України у Дніпрі заблокували канал постачання за кордон товарів, які підлягають обов’язковому експортному контролю. Йдеться про агрегати та високоточне обладнання, яке можна також використовувати у військовій сфері, зокрема, для обладнання військових гелікоптерів.

За попередніми даними, «схему» організував місцевий мешканець. Він налагодив особисті зв’язки у військових частинах та на оборонних підприємствах країни. Саме вони стали для ділка «базою постачання», йдеться у заяві на офіційному сайті СБУ.

Щоб приховати відомості про походження та використання обладнання, ділок вносив недостовірні дані у супровідну документацію. «Товар» призначався для вивозу до країн пострадянського простору та азійського регіону. Потенційних замовників зловмисник шукав в інтернеті.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

У ході обшуків за місцями мешкання правопорушника вилучено товарів подвійного використання на майже пів мільйона гривень, а також печатки, штампи, підроблену документацію та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Нагадаємо, на Волині власник гелікоптера Robinson r-44 переправляв контрабанду.