Конкурс інноваційних проєктів “Міст Патона” допоможе талановитій молоді самореалізуватися в Україні

Мета проведення подібний заходів - "Україна як науковий та інноваційний лідер регіону".

Денис Шмигаль упевнений, що міжнародний конкурс «Міст Патона» сформує творче та активне покоління молодих науковців у різних галузях. Про це він повідомив на засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення міжнародного конкурсу наукових, науково-технічних розробок та інноваційних проєктів «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE» 19 листопада, йдеться на Урядовому порталі.

«У сучасному світі головна конкуренція між державами ведеться навколо розвитку новітніх технологій. І всі ми усвідомлюємо, що саме ті держави, що підтримують науку, технології та інновації, посідають провідні економічні позиції у світі», — наголосив Прем’єр-міністр.

Шмигаль підкреслив, що започаткований цьогоріч у жовтні Президентом України конкурс має стати ще одним інструментом підтримки перспективної української молоді. Він покликаний забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави.

Завдяки конкурсу, за словами очільника уряду, Україна увійде до топу світових лідерів із науково-технічних розробок та інноваційного розвитку.

«Розвиток наукового та інноваційного потенціалу сприятиме не лише посиленню міжнародного співробітництва в науково-технологічній сфері, а й підвищенню інвестиційної привабливості України. Адже саме такий розвиток є основою для створення нових технологій, а їх широке впровадження у свою чергу виступає запорукою посилення конкурентоспроможності української економіки», — наголосив очільник Уряду.

Читайте нас у telegram!

Фото: Урядовий портал