Компанія ТОВ “Тет Груп” виграла аукціон на доступ до міждержавного перетину Україна-Білорусь

Засновником компанії виступає екскомерційний директор групи ДТЕК Віталій Бутенко. Компанія зареєстрована влітку 2021 року.

Аукціон на доступ до міждержавного перетину Україна-Білорусь виграла компанія ТОВ “Тет Груп”. Про це повідомляється у телеграм-каналі Gerus Online.

“Віталій Бутенко відомий не тільки як енергетик, але і як популярний блогер, який нещадно критикував трейдерів, називаючи їх “шкідливими спекулянтами”. Через тиждень після звільнення із ДТЕК він створює свого трейдера “Тет Груп”, – йдеться у повідомленні.

Також Віталій Бутенко публічно критикував імпорт електроенергії на шоу “Свобода слова Савіка Шустера” на ТРК Україна. Але вже з 5 листопада компанія, яка офіційно оформлена на Бутенка, може розпочати імпорт електроенергії у розмірі 400 МВт у годину.

“Іншими словами, компанія із статутним фондом 7,5 тис дол. може розпочати імпорт електроенергії обсягом 20-30 млн дол у місяць. До жовтня ця компанія не вела взагалі ніякої діяльності – і вжух – відразу імпорт на пів мільярда гривень у місяць”, – зазначається у повідомленні.

На фото Віталій Бутенко

Підписуйтесь на наш канал telegram