Комітет виборців склав антирейтинг регіонів за кількістю корупційних скандалів

За результатами дослідження "Діяльність голів ОДА у 2017 році", які оприлюднив генеральний директор ГО "Комітет виборців України" Олексій Кошель, у 16-ти областях України порушені кримінальні справи проти керівництва та звичайних чиновників.

За словами генерального директора “Комітету виборців України”  у Кіровоградській, Одеській, Волинській і Дніпропетровській областях були затримані за підозрою в корупції голови районних державних адміністрацій. У двох областях були порушені справи проти директорів комунальних підприємств – міжнародного аеропорту “Миколаїв” та міжнародного аеропорту «Черкаси».

«Найбільш масштабна картина, за оцінкою експертів, мала місце на Полтавщині. Там затримані начальник управління інфраструктури ОДА, начальник поліції міста Лубни, начальник внутрішньої безпеки обласного управління МВС», – наголосив Олексій Кошель.

У половині областей мали місце гучні скандали, пов’язані з корупційною діяльністю вищого керівництва області і «дрібних» чиновників. Та такі характерні явища, як контрабанда й проблема незаконного  видобутку бурштину.

«І це не публічні звинувачення з боку експертів, це не медійні кампанії – це реальні кримінальні провадження», – підкреслив генеральний директор “Комітету виборців України”.