“Коли бунтуватиме вулиця, тоді і “верхівка” рф приєднається до перевороту” – Андрій Черняк

Люди в росії, які тісно співпрацюють з воєнною розвідкою України – “вони притомні, адекватні і розуміють, що на їхню країну очікує крах”.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на представника ГУР МО України Андрія Черняка в коментарі “РБК-Україна”.

“Зараз будь-який переворот у росії неможливий. Система там побудована так, що люди у владі зацікавлені в збереженні існуючого стану речей. Вони мають свої статки, своє бачення світу. Серед них є притомні люди, які розуміють всю критичність ситуації, що зараз склалася в Росії. Але вони ніколи не стануть рупором якихось зрушень. Ті, хто іншої думки – їх або знищують, або вони надто залякані, щоб іти на якісь кардинальні дії”, – сказав Андрій Черняк.

За словами представника воєнної розвідки України, є ймовірність, що в росії може піднятися вулиця при умові сотніх тисяч загиблих. Наразі народ ще зомбований пропагандой і заляканий силовиками.

Як зазначив Андрій Черняк, люди, які співпрацюють з ГУР МО України все розуміють.

Але водночас вони не можуть змусити себе ініціювати щось на кшталт внутрішнього перевороту. Вони чекають на вулицю. Коли підніметься вулиця, тоді до бунтів приєднаються й представники правлячої “верхівки”. У всіх структурах, у кожному міністерстві є люди, які готові доєднатися до цього процесу. Коли їхній “корабель” буде справді йти на дно, знайдеться чимало тих, хто відхреститься від путіна”, – підсумував представник ГУР МО України.