КОЛЕКТОРИ ВИГОТОВЛЯЛИ ПОРНОГРАФІЮ НА БОРЖНИКІВ

Сьогодні працівники поліції м.Чернігова провели санкціонований обшук в офісі колекторської компанії, яка займалася монтування порнографічної продукції з метою залякування боржників її розповсюдженням. В ході обшуку поліцейські вилучили півсотні ноутбуків, 30 мобільних телефонів, близько 50 сім-карт різних мобільних операторів, - пише «Високий вал».

У квітні 2020 року до поліції звернулася жителька Чернігова, яка повідомила про погрози від незнайомих чоловіків з колекторської фірми.

Молодики вимагали повернути кредитні кошти, яких постраждала ніколи не отримувала. Погрози фізичною розправою не залякали жінку. Після чого колектори поширили в мережах Інтернет матеріали порнографічного характеру з її зображенням.

В ході кримінального провадження було встановлено, що зловмисники збирали особисту інформацію про боржників, їх близьких родичів, знайомих та колег по роботі. Систематично телефонували з вимогами та погрозами сплати заборгованості.

У разі, якщо погрози не спрацьовували, зловмисники за допомогою спеціальних програм монтували і поширювали соцмеражами матеріали компрометуючого характеру із зображенням жертв.

Триває досудове розслідування, в рамках якого поліція встановлює особи всіх постраждалих від діяльності колекторської фірми та перевіряє причетність зловмисників до аналогічних злочинів.