Кличко подав проєкт про виплати столичним медикам: сьогодні Київрада має схвалити рішення

Проєкт рішення про надбавки вчителям мер Києва Віталій Кличко подав до Київради минулого тижня.

Сьогодні Київрада має схвалити рішення про виплату премій столичним медикам. Про це повідомили на сайті КМДА, передає kyiinfo.

За словами Віталія Кличка, уже в грудні медичні працівники Києва отримають матеріальне заохочення: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень.

“Місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медпрацівників. Щоб лікарі отримали цього місяця додаткові виплати – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень”, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував комісіям Київради, зокрема, комісії з охорони здоров’я, за оперативний розгляд цього рішення і висловив переконання, що його сьогодні ухвалять.

“Щоб наші медпрацівники отримали в грудні премії – як подяку за їх самовіддану роботу. Бо саме медики сьогодні рятують здоров’я і життя киян, відбивають атаки коронавірусу хвиля за хвилею. Місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медпрацівників”, – підкреслив Віталій Кличко.

Раніше, мер Києва сказав, скільки коштуватиме проїзд у столиці.

Підписуйтесь на нас у telegram!

Фото: Слово і Діло