КІРІЛ ВИСЛАВ В ЗАСЛАННЯ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯ, ЯКИЙ ЗАСУДИВ НАСИЛЛЯ В РОСІЇ

Повідомляє Духовний Фронт України

Очільник Російської православної Церкви Кіріл (Гундяєв) вислав із Москви в Казахстан єромонаха Дімітрія Пєршина після того, як той розкритикував чинну російську владу і закликав «присікати привладне свавілля».

Про такі раптові кадрові зміни в середині РПЦ повідомив телеграм канал Церквач, який назвав приводом для таких змін дописи єромонаха РПЦ у Facebook.

«Сьогодні – одного, завтра – двох, післязавтра – чотирьох, через тиждень – шістдесят чотири, через пару тижнів – вісім тисяч сто дев’яносто два … Логіка Бутовського полігону. Публічна страта заручників дозволяє залякати населення. Але апетити ростуть. І потім вже це залякане населення розстріляють. Ось чому, як би не ставився до діяльності і поглядів опозиційних політиків (я, наприклад, не прихильник деяких ідей Навального), але привладне свавілля в усіх випадках треба висвічувати і припиняти. Бо цей каток сам не зупиниться», написав 18 січня Дімітрій Пєршин у Фейсбуці.

Він нагадав, що опричнина має властивість розростатися як ракова пухлина і порівняв те що відбувається в РФ із звірствами комуністичного диктатора Пол Пота.