Керівництво “ДНР” намагається долучити до виборів РФ громадян України

Для забезпечення голосування якомога більшої кількості виборців мешканців тимчасово окупованих територій примушують вступати в так звані прихильники (вказаної політичної сили з заповненням відповідної анкети.

Керівництво “ДНР” під керівництвом російських кураторів намагається залучити до участі у виборах Державної Думи Російської Федерації якомога більшу кількість громадян України з тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє Анатолій Штірліц у своєму телеграм-каналі.

“Наразі вже вибудована чітка вертикаль з охопленням всіх верств населення від керівника т.зв. адміністрації міста до рядового працівника бюджетної установи та пенсіонера. По кожному мешканцю «днр», який має паспорт рф, вже зібрана узагальнена інформація (адреса, номер мобільного телефону, місце роботи, логін та пароль для входу на портал держпослуг рф для голосування)”, – йдеться у повідомленні.


Будь-яка особа, що володіє цими даними, має можливість зробити «волевиявлення» за всіх осіб зі списку.

Для забезпечення голосування більшої кількості виборців за партію «Единая Россия» мешканців тимчасово окупованих територій примушують вступати в так звані прихильники (сторонники) вказаної політичної сили з заповненням відповідної анкети.

Втім, залучення мешканців ОРДЛО в якості виборців суперечить самому законодавству РФ, а це може бути використане для визнання вказаних виборів недійсними згідно російського законодавства, а також невизнання їх легітимності з боку міжнародної спільноти з відповідним невизнанням обраних депутатів Держдуми в якості повноважних представників РФ у міжнародних відносинах.

ОБСЄ відмовилось направляти своїх офіційних спостерігачів на ці «вибори», це означає, що визнавати їх у світі не будуть.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram