Керівника ОТГ Дніпропетровського регіону підозрюють у змові з комерційними структурами

За попередніми оцінками фахівців, сума збитків становить майже 10 мільйонів гривень.

Відповідна інформація з’явилася на офіційному онлайн ресурсі Служби Безпеки України. Спецпризначенці під процесуальним керівництвом прокуратури підозрюють керівника ОТГ Дніпропетровського регіону у змові з комерційними структурами.

Підозрювані завдали збитки бюджету громади на майже 10 млн грн під час відновлення та реконструкції соціальних інфраструктурних об’єктів.

За даними слідства, протягом 2016-2020 років голова ОТГ через виконком громади уклав майже 100 договорів на проведення будівельних робіт з покращення інфраструктури селища на загальну суму майже 43 млн грн.

Оперативники спецслужби встановили, що переможцями тендерів ставали афілійовані з керівництвом громади «сумнівні» суб’єкти господарювання. Фірми не мали виробничих потужностей, транспорту і кваліфікованих робітників, необхідних для проведення будівельних робіт.

Співробітники СБ України задокументували, що виконання робіт відбувалося з використанням низькоякісних матеріалів. Підрядники не дотримувалися норм і стандартів при проведенні будівельних робіт, що призвело до поступового руйнування об’єктів. Крім того, до кошторисної документації були закладені коефіцієнти, що штучно завищили вартість робіт.

За попередніми оцінками фахівців, сума збитків становить майже 10 мільйонів гривень. Експертна перевірка триває.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів справи вилучено фінансово-господарську документацію та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність.

Нагадаємо, що посадовцю Чернівецької ОДА загрожує до 12 років позбавлення волі за корупцію.