Керівника казенного підприємства підозрюють у незаконній приватизації майна заводу «Арсенал»

За даними слідства, керівник КП СПБ «Арсенал» у 2011 році, у змові з посадовцями Національного космічного агентства України, Фонду державного майна України та суб’єкта господарювання, незаконно відчужив приміщення казенного підприємства загальною площею 9,5 тис кв м на вул. Московська у Києві.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру керівнику казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал» за фактом незаконної приватизації державного майна.

За даними слідства, керівник КП СПБ «Арсенал» у 2011 році, у змові з посадовцями Національного космічного агентства України, Фонду державного майна України та суб’єкта господарювання, незаконно відчужив на користь товариства з обмеженою відповідальністю приміщення казенного підприємства загальною площею 9,5 тис кв м на вул. Московська у Києві.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Проте, відповідно до законодавства державне майно, яке було передано казенному підприємству в управління, включено до переліку об’єктів, які не підлягають приватизації.

Наразі встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань.