Керівник рибохорони Київщини показав, як йому пропонували хабар (відео)

За словами Мухіна, він вирішив відкрити людям очі на корупційні зв’язки цього "сумнівного осетрового бізнесу", який лобіюють представники влади.

Начальнику Київського рибоохоронного патруля Володимиру Мухіну представник компанії “Бестер”, яка займається осетровим бізнесом, запропонував хабар у розмірі 10 тисяч доларів за те, що він заплющить очі на явні порушення закону в діяльності компанії. Про це повідомляє Володимир Мухін на своїй сторінці на Facebook.

Від хабара начальник рибохорони Київщини відмовився і, натомість, опублікував відео зі свого кабінету з фільмуванням пропозиції неправомірної вигоди.

“Ще нещодавно я розумів, що до цієї корупційної схеми залучені службові особи Держрибагентства та інших органів виконавчої влади! А тепер, судячи з того, що до цього протистояння долучилися низка народних депутатів України, зокрема Мар’ян Заблоцький, які своїми зверненнями фактично лобіюють сумнівний бізнес, можна зробити висновки, що корупція добралася майже до вищих щаблів законодавчої влади”, – написав він.

Володимир Мухін звернувся до правоохоронних органів, за цим фактом внесено відомості в ЄРДР за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років із конфіскацією майна.

Фото: скриншот із відео

Підписуйтесь на наш канал telegram