Керівник підрозділу Укрзалізниці налагодив систему «відкатів» за перемогу у тендерах

Свої «послуги» посадовець оцінював у 5-10% «відкату» від загальної суми укладеного договору.

СБУ викрила ще одну корупційну схему в АТ «Укрзалізниця». Керівник підрозділу регіональної філії товариства налагодив систему «відкатів» за перемогу у тендерах на постачання комплектуючих до рухомого складу.

Для реалізації оборудки її учасники штучно завищували вартість відповідної продукції. Свої «послуги» посадовець оцінював у 5-10% «відкату» від загальної суми укладеного договору, інформує офіційний сайт СБУ.

Встановлено, що керівник служби закупівель і постачання однієї з регіональних філій організував корупційний механізм одержання грошей від представників комерційних структур. За неправомірну вигоду він «гарантував» сприяння у перемозі в тендерах на придбання запчастин до локомотивів.

Співробітники СБУ задокументували факт передачі зловмиснику хабара після проведення розрахунків за договором на постачання комплектуючих на загальну суму понад 1 млн грн. Наразі організатору оборудки і посереднику повідомлено про підозру.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, раніше начальника депо ПАТ «Укрзалізниця» підозрювали у завданні збитків на 2,7 мільйона гривень при закупівлі запчастин, а також національний перевізник витратив понад 200 мільйонів гривень на матеріали для ремонту інтер’єру вагонів з легкозаймистих матеріалів.