КЕРІВНИК МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛНР МАЄ НЕРУХОМІСТЬ ПІД КИЄВОМ

А її дочка навчається у Польщі та Франції

Очільниця міністерства охорони ЛНР Наталія Пащенко придбала нерухомість під Києвом і відправила доньку Софію Буку на навчання до Франції повідомляє у своєму відеоблозі журналіст Денис Казанський. 

Казанський зазначив, що до осені 2016 року Пащенко жила в підконтрольному Україні Сєвєродонецьку. Проте згодом вона повернулася до Луганська. Після переїзду до окупованого міста, Пащенко придбала квартиру в новобудові в Ірпені під Києвом. Протягом двох років жінка очолювала «державну кардіологічну програму ЛНР», а в грудні 2018 року її призначили «міністеркою охорони здоров’я» невизнаної республіки. 

Дочка Наталії Пащенко Софія спочатку навчалася в Київському національному торговельно-економічному університеті, потім в польському університеті, після чого вступила до університету у Франції. Світлини свого перебування за кордоном Софія Пащенко постійно розлущувала у соціальних мережах. 

Однак із введенням карантинних обмежень через пандемію COVID-19 вона була змушена повернутися до окупованого Луганська, де нині й проживає разом із матір’ю.