Касаційний адмінсуд розгляне санкції проросійського політика Віктора Медведчука

Санкції проти бізнесмена і народного депутата, проросійського політичного діяча, одного з лідерів проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» і кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука, запроваджені в лютому, не послаблювалися.

Підписуйтесь на нас у telegram

У середу, 9 лютого, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду розглядатиме позов Віктора Медведчука щодо скасування указу Президента України Володимира Зеленського, яким було введено в дію рішення РНБО про застосування санкцій.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Єдиний Контакт-центр судової влади України.

У процесі розгляду справи, Медведчука буде представляти адвокат Валентин Рибін. Він є уродженцем із Росії та кандидатом від партії Шарія на виборах 2021 року у Покровську.

Даним рішенням, передбачено застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відносно В.Медведчука, зокрема блокування активів, обмеження торговельних операцій, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, запобігання виведенню капіталів за межі України та ін.

Нагадаємо, що 19 лютого РНБО включила в санкційний список 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука, його дружину Оксану Марченко та Наталю Лавренюк, яку вважають цивільною дружиною нардепа Тараса Козака.

Загалом санкції запроваджено на 3 роки до 8 фізосіб і 19 юросіб.