Канада ввела санкції проти Росії, Ірану та М’янми за порушення прав людини

Заходи включають санкції проти 33 нинішніх та колишніх високопоставлених російських чиновників і шести організацій, причетних до систематичних порушень прав людини проти російських громадян, які протестували проти вторгнення рф в Україну.

Підписуйтесь на нас у telegram

З моменту вторгнення Росії 24 лютого Канада запровадила санкції проти понад 1 500 фізичних та юридичних осіб з рф, України та Білорусі.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Reuters.

Санкції також були введені проти 22 осіб в Ірані, серед яких високопоставлені представники судової влади, пенітенціарної системи та правоохоронних органів, а також політичні лідери.

Санкції проти Ірану були введені через день після того, як в Ірані повісили чоловіка, засудженого за поранення ножем охоронця і блокування вулиці в Тегерані під час нещодавніх антиурядових заворушень. 

“Попереду ще багато роботи, але Канада ніколи не припинить відстоювати права людини”, – заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Джолі.

Окрім Ірану та Росії, Канада також запровадила санкції проти 12 фізичних та трьох юридичних осіб у М’янмі, які уможливлюють насильство з боку військових.