Кабмін підтримав відкриття філій найкращих університетів світу в Україні

Не надаватиметься дозвіл на утворення територіально відокремленого структурного підрозділу іноземного закладу вищої освіти, який є юридичною особою з іноземними інвестиціями держави-агресора або держави-окупанта або юридичною особою, зареєстрованою на території РФ.

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України № 304 від 24 березня “Про затвердження Положення про особливості утворення, реорганізації та ліквідації територіально відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти”.

Це означає, що заклади вищої освіти України активно продовжують інтегруватися до Європейського освітнього простору. Тож відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Отже, найкращі світові практики сфери вищої освіти будуть реалізовуватися і в українських університетах, повідомила пресслужба Міносвіти.

За вимогою вітчизняного міністерства освіти та науки, іноземний заклад вищої освіти під час подання документів має входити до одного з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities — World Top 500 Universities і посідати при цьому місце не нижче ніж 3000.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що в Україні вперше фінал конкурсу “Учитель року” відбувається онлайн.