Історія про те, як спалили Москву- 1 за $ 57 млн

Дмитро Томчук, який захищає нашу країну розповів про те, як хлопці спалили Москву.

Підписуйтесь на нас у telegram

Учора ми писали про те, що наші військові знищили російську станцію радіоелектронної боротьби “Москва-1”. Її загальна вартість становить – $ 57 000 000. Рік випуску – 2014.

За даними на росії, існує 9 примірників “Москви”. Дальність її роботи – 400 км. Також вона одна керувала роботою десятка більш слабких “Леєрів”. Знищили її у ході одного з перших застосувань в Україні снарядів, які потрапили у війська тільки позавчора.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на розповідь Дмитра Томчука.

Це було так

Наш наймолодший та найрезультативніший екіпаж – хлопці, яким по 20+ років, виявив маскву ще місяць тому. За нею стежили за нею та випасали. Масква не стояла місці, постійно пересувалась. Через деякий час наші хлопці виявили дивну закономірність та почалося суто спостереження. Масква страшно заважала нам працювати, бо ми не могли через неї літати. Вона тиснула навіть у вимкненому стані, бо був якийсь фоновий режим. Але хлопці літали та розвідували, потім дорозвідували. Потім передали все мовчазним фаховим людям, які учора передали на маскву привіт. Привіт доїхав добре та передає з маскви вітання усій Україні”