[:ru]Индиец нашел ничейную землю в Африке и стал ее королем[:ua]Індієць знайшов нічийну землю в Африці та став її королем[:]

Житель Індії оголосив себе правителем землі між Єгиптом і Суданом, оскільки ці країни відмовились від претензій на неї. Своїх родичів він призначив найвищими чиновниками і тепер чекає на інвестиції.

[:ru]

Площадь якобы ничейной территории на севере Африки составляет 2060 квадратных километров. «Я, Суяш Диксит, первый человек, претендующий на трон королевства, объявляю себя королем Королевства Диксита. С этого дня я объявляю себя королем Суяшем Первым. Я провозглашаю ничейную землю Бир-Тавиль своей страной с этого момента и навсегда. Я клянусь работать на благо моей страны, народа и земли », – написал самопровозглашенный король.

Світлина від Suyash Dixit.

Диксит также рассказал историю создания своего государства. Он ехал по маршруту охраняемого египетскими военными. Чтобы пересечь границу в Бир-Тавиль, он попросил у них разрешения – и его пустили с условием, что он не будет делать фото на фоне военных объектов, вернется в тот же день и оставит все ценные вещи. Он так и сделал. И заодно объявил независимость.

Далее Диксит провозгласил своего родственника премьер-министром и руководителем военного министерства, а отца поздравил с днем ​​рождения назначением его президентом. Новоявленный король также  запустил сайт для «иностранных инвестиций и заявок на гражданство». Более того, он намерен обратиться и в ООН.

Индиец признался, что он не первый, кто побывал в Бир-Тавиль. «Я знаю, что 5-10 человек уже делали это в прошлом, но теперь это моя земля. Если они хотят вернуть ее, то у нас будет война (за чашкой кофе в Starbucks)», – предупредил Суяш Диксит.

До него в 2015 году права на эту землю уже заявлял американец Джереми Китон – он назвал созданное Королевство Северный Судан и хотел сделать принцессой свою дочь. В том же году королем объявил себя россиянин Дмитрий Жихарев – и назвал землю Королевством Средиземья.

[:ua]

Площа нібито нічийної території на півночі Африки складає 2060 квадратних кілометрів. «Я, Суяш Діксіт, перша людина, що претендує на трон королівства, оголошую себе королем Королівства Діксіта. З цього дня я оголошую себе королем Суяшем Першим. Я проголошую нічийну землю Бір-Тавіль своєю країною з цього моменту і назавжди. Я клянусь працювати на благо моєї країни, народу і землі», – написав самопроголошений король.

Світлина від Suyash Dixit.

Діксіт також розповів історію створення своєї держави. Він їхав за маршрутом, що охороняється єгипетськими військовими. Щоб перетнути кордон до Бір-Тавіль, він попросив у них дозволу – і його пустили з умовою, що він не буде робити фото на фоні військових об’єктів, повернеться в той же день і залишить все цінні речі. Він так і зробив. І заодно оголосив незалежність.

Далі Діксіт проголосив свого родича прем’єр-міністром і керівником військового міністерства, а батька привітав з днем народження призначенням його президентом. Новоявлений король також запустив сайт для «іноземних інвестицій і заявок на громадянство». Більш того, він має намір звернутися і в ООН.

Індієць зізнався, що він не перший, хто побував в Бір-Тавіль. «Я знаю, що 5-10 чоловік вже робили це в минулому, але тепер це моя земля. Якщо вони хочуть повернути її, то у нас буде війна (за чашкою кави в Starbucks)», – попередив Суяш Діксіт.

До нього в 2015 році права на цю землю вже заявляв американець Джеремі Кітон – він назвав утворення Королівство Північний Судан і хотів зробити принцесою свою дочку. В тому ж році королем оголосив себе росіянин Дмитро Жихарєв – і назвав землю Королівством Середзем’я.

[:]