Хто зруйнував історичну пам’ятку?

Міські чиновники продовжують виправдовуватись та паралельно знищувати історичні будівлі Києва.

На вихідних в столиці розібрали чергову історичну будівлю. За кілька днів будинок купця Івана Уткіна став справжнім наративом суспільного гніву щодо безконтрольного знищення історичного середовища в столиці.

В той час, як Київська міська прокуратура намагається зрозуміти що передувало демонтажу – державні і міські чиновники намагаються перевести стрілки відповідальності один на одного.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform

Про деталі знищення пам’ятки, а саме хто її замовив та про історію будинку можна прочитати в матеріалі нашого партнера Центр Медіарозслідувань “Булава”.

Довідка: Будинок купця Івана Уткіна був одним з останніх вцілілих історичних споруд в кварталі забудови між вул. Жилянською та Центральним залізничним вокзалом.

28 серпня 2018 року за № 843 Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видав такому собі ТОВ “Приват” містобудівні умови і обмеження на реконструкцію адміністративної будівлі під готель. 

В суботу, 10 квітня Київською міською прокуратурою за звернення громадських активістів було відкрито кримінальне провадження за фактом самоправного демонтажу історичної споруди, охороною якого займалися тітушки.