Хто перевірить 1 млн виданих дозволів на зброю?

Цим питанням вже задались юристи та адвокати

У вас є зброя? Пройдіть опитування чи підтримуєте ви сьогоднішнє рішення МВС – https://t.me/kyiinform/328

Адвокат Віталій Коломієць: “МВС і НП нібито розформувало дозвільну (і так нелегальна структура була) і оголосили, що проведуть перевірку у близько 1 млн власників зброї. Виглядає, що хтось вирішив налякати їжака голою ср@кою. Хто ж буде перевіряти цей мільйон, дяді? Ви ж самі дозвільну розформували. І по якій процедурі будете перевіряти? Лише закон дозволяє втручатися в права людини, а по своїй інструкції МВС 622 перевіряйте своїх працівників чи там ДНД по травматах.

Ну а якщо надумаєте перевіряти старі документи і приймати висновки про анулювання дозволів на зброю, то вас люди просто засиплять позовами (чого я, власне, і чекаю). Ви тут одну #справаСударікова не могли вигребти і внаслідок цього ми скасували п. 12.20 Інструкції. А уявіть, що таких сударікових буде тисяча чи десятки тисяч. Короче, чекаємо, разрєшитєлі ви наші”, – написав адвокат.

Нагадаємо, сьогодні 1 березня, Внутрішня безпека Нацполіції викрила корупційну схему видачі дозволів на зброю – дозвільна служба розформована.

«Дозволи видавалися з кричущими порушеннями, інколи навіть без участі громадянина, на якого оформлялася зброя. Оголошення про оформлення зброї без документів продажні поліцейські безсоромно розміщували в групах популярних месенджерів. В нас є інформація про більше двох тисяч випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи», – повідомив Ігор Клименко.