Голова CISCO придбав український інтерактивний стіл

Компанія Interactive Restaurant Technology Дмитра Костіка розробляє столи з сенсерною поверхнею для ресторанів. Ці столи настільки припали до душі Джону Чемберсу, виконавчому голові Cisco, що той придбав один з них для своєї родини.

Cтарший віце-президент компанії Intel Дуг Девіс на півторагодинній презентації Іntel Solutions Summit присвятив українському продукту декілька дорогоцінних хвилин.

“Ця компанія змінює уявлення про те, як ми харчуємось, з друзями та родиною. Маю визнати, це дуже круто”, – сказав старший віце-президент компанії Intel Дуг Девіс під час презентації.

“Голова Cisco декілька хвилин тестував наші столи та замовив один собі. А віце-президент Intel на кейноутах, говорив про цю розробку цілих 3 хвилини. Злітав до нашого ресторану в Дубай та зробив селфі. Це рівень уваги, який не було приділено жодному іншому українському стартапу”, – розповідає Дмитро Костік.

За таким столом можна не просто насолоджуватись чудовою вечерею, але й замовити її, подивитись відео та користуватись соціальними мережами, непобоюючись випадково впустити на стіл столові прибори. Тач-поверхня настільки міцна, що об неї можна розбити склянку чи встати на високих підборах, – зізнаються розробники.