[:ru]Глава CISCO купил украинский интерактивный стол[:ua]Голова CISCO придбав український інтерактивний стіл[:]

Компанія Interactive Restaurant Technology Дмитра Костіка розробляє столи з сенсерною поверхнею для ресторанів. Ці столи настільки припали до душі Джону Чемберсу, виконавчому голові Cisco, що той придбав один з них для своєї родини.

[:ru]Cтарший вице-президент компании Intel Дуг Дэвис на полуторачасовой презентации Іntel Solutions Summit,уделил украинскому продукту несколько драгоценных минут.

«Эта компания меняет то, как мы едим, с друзьями или семьей. Должен вам сказать, это очень круто», — сказал старший вице-президент компании Intel Дуг Дэвис во время презентации.

«Глава Cisco несколько минут тестировал наши столы и заказал один себе. А вице-президент Intel на кейноутах говорил о нас 3 минуты (!), слетал в наш ресторан в Дубай и сделал селфи. Это уровень внимания, которого не видел ни один украинский стартап», – рассказывает Дмитрий Костик.

За таким столом возможно не просто наслаждаться чудесным ужином, но и заказать его. Смотреть видео, пользоваться социальной сетью, и не бояться уронить на стол столовые приборы. Тач-поверхность настолько прочная, что об нее можно разбить стакан или встать на каблуках, – признаются разработчики.

[:ua]Cтарший віце-президент компанії Intel Дуг Девіс на півторагодинній презентації Іntel Solutions Summit присвятив українському продукту декілька дорогоцінних хвилин.

“Ця компанія змінює уявлення про те, як ми харчуємось, з друзями та родиною. Маю визнати, це дуже круто”, – сказав старший віце-президент компанії Intel Дуг Девіс під час презентації.

“Голова Cisco декілька хвилин тестував наші столи та замовив один собі. А віце-президент Intel на кейноутах, говорив про цю розробку цілих 3 хвилини. Злітав до нашого ресторану в Дубай та зробив селфі. Це рівень уваги, який не було приділено жодному іншому українському стартапу”, – розповідає Дмитро Костік.

За таким столом можна не просто насолоджуватись чудовою вечерею, але й замовити її, подивитись відео та користуватись соціальними мережами, непобоюючись випадково впустити на стіл столові прибори. Тач-поверхня настільки міцна, що об неї можна розбити склянку чи встати на високих підборах, – зізнаються розробники.

[:]