Харківська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність» оскаржила перейменування проспекту Григоренка

У ХТО ЄС вважають, що перейменувавши проспект Харківська міська рада вийшла за межі свої повноважень

Адміністративний позов до окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправним і скасувати рішення міськради від 24 лютого про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова подала Харківська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність», повідомляє “Інтерфакс Україна” з посиланням на пресслужбу ХТО ЄС.

«Дане рішення є грубим порушенням Конституції і законів України. Згідно з чинним законодавством жоден об’єкт топоніміки в Україні не може бути названий на честь людини, який займав керівні посади в вищих органах влади і управління тодішньої СРСР, саме до цього переліку належить ім’я Георгія Жукова”, – повідомляє пресслужба ХТО ЄС.

У партії вважають, що повертаючи проспекту назву, яку скасовано на виконання закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки», Харківська міська рада вийшла за межі своїх повноважень.