Гуманітарна ініціатива “Допомога Схід”: до навчальних закладів направлено шкільне приладдя

Загальна вага гуманітарного вантажу становить понад дві тонни.

Підписуйтесь на нас у telegram

У рамках міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога Схід” до навчальних закладів, які розташовані на території Донецької та Луганської областей, направлено канцелярські вироби на суму більш як 175 тисяч гривень. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Цього разу діти з тринадцяти населених пунктів, які наближені до лінії зіткнення, отримають необхідне шкільне приладдя, що допоможе їм отримувати знання під час навчального процесу”, – говорить Сергій Наєв, засновник ініціативи, генерал-лейтенант, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України.

Крім цього, канцелярські вироби також буде передано до Краматорського будинку дитини “Антошка” та санаторно-оздоровчого закладу “Смарагдове містечко” у місті Святогірськ.

Читайте також: Реагуватимуть спільно: Сергій Наєв провів робочу зустріч із командувачем ЗС Великобританії

“Ми сподіваємось, що завдяки нашій підтримці якість освіти тільки зростатиме, адже вона є важливим фактором розвитку сучасної держави та її майбутнього”, – наголошує Наєв.

Допомогу передано за сприяння Асоціації “Медична та благодійна допомога Франція-Україна”, віцепрезидентки пані Діани Дольс, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, президента, голови ради Леоніда Костюченка та підприємства “Санагро Украïна”, БФ “Наш Краматорськ”, директора Олександра Шевченка, БФ БО “Проект Варнави”, голови правління Володимира Любовецького.

Керівником-координатором проєкту є офіцер Командування об’єднаних сил ЗС України Борис Кутовий.