Група псевдовалютників ошукала громадян на 17 мільйонів гривень

Правоохоронцям вдалося зупинити діяльність злочинної групи, затримавши їх на "гарячому" після вчинення чергового злочину у квітні цього року. Тоді зловмисники ошукали потерпілого на 68 тисяч доларів США.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно 7 осіб, які у складі організованої злочинної групи під виглядом обміну валют заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах. Про це повідомляє Київська міська прокуратура у своєму телеграм-каналі.

Згідно з матеріалами обвинувачення, члени злочинної групи, відповідно до заздалегідь розподілених ролей, орендували нежитлові приміщення в центральній частині Києва та облаштовували їх під фіктивні пункти обміну валют. Отримавши від клієнта валюту для обміну, зловмисники зникали із грішми через запасний вихід.
 
У ході досудового розслідування встановлено причетність вказаних осіб до 9 епізодів шахрайства з валютою, вчинених на території столиці з грудня 2020 по квітень 2021 року. Сума завданих громадянам збитків сягає 17 мільйонів гривень.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Печерського УП ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження УКР ГУ НП в м. Києві.

Підписуйтесь на наш канал telegram