ГПУ висунуло підозру керівнику Фонду держмайна

Генпрокуратура розслідує кримінальну справу про відкриття у будівлі Мінагрополітики ресторану "Козирної карти".

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження через незаконну приватизацію частини будівлі Міністерства агрополітики, фігурантом якого став керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

“Історія типова для тих часів відвертого дерибану. Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо в приміщенні Міністерства на Хрещатику. Звичайно – задарма”, – розповідає генеральний прокурор Юрій Луценко.

За даними генпрокурора, злочинці діяли через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення. Саме Трубаров, який тоді керував київським відділення ФДМ, не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір.

 

Однак керівник Фонду держмайна стверджує, що ні в чому не винний.

“Щодо заяви Генерального прокурора Юрія Луценка про нібито порушення при приватизації частини приміщення МінАПК. Це ніщо інше, як політична гра оточення генерального прокурора напередодні прозорої і конкурентної приватизації, яка не всім подобається, але яка відбудеться в наступному році”, – написав в.о. голови Фонду держмайна на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що майно, про яке йдеться у справі, належало державному підприємству, органом управління якого було МінАПК, та не було заборонено до приватизації.