ГПУ перевіряє причетність міністра фінансів Данилюка до злочинів Януковича

Олександр Данилюк, який у 2010-2014 роках був радником президента Віктора Януковича, може бути причетним до діяльності злочинної організації, що завдала збитків державі на 18 мільярдів гривень.

«Учасниками злочинної організації протягом січня 2010 року – лютого 2014 року скоювалися злочини з незаконного заволодіння коштами в різних галузях економіки, а саме: в банківській сфері, в сфері паливно-енергетичного комплексу, при випуску і купівлі-продажу облігацій внутрішньої державної позики. – йдеться у судових матеріалах.

Наголошується, що відповідно до указу Януковича від липня 2010 року, був створений Координаційний центр з впровадження економічних реформ як консультативно-дорадчий орган при Президенті. У слідства виникла необхідність перевірки версії можливої причетності співробітників центру до злочинів, скоєних Януковичем і його оточенням. Також, ГПУ перевіряє причетність до них заступника міністра Юрія Буци і держсекретаря Євгена Капінуса. Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду Києва.