[:ru]ГПУ проверяет причастность министра финансов Данилюка к преступлениям Януковича[:ua]ГПУ перевіряє причетність міністра фінансів Данилюка до злочинів Януковича[:]

Олександр Данилюк, який у 2010-2014 роках був радником президента Віктора Януковича, може бути причетним до діяльності злочинної організації, що завдала збитків державі на 18 мільярдів гривень.

[:ru]

«Участниками преступной организации с января 2010 – по февраль 2014 года, совершались преступления по незаконному завладению денежными средствами в различных отраслях экономики, а именно: банковской сфере, в сфере топливно-энергетического комплекса, при выпуске и купле-продаже облигаций внутреннего государственного займа, – говорится в судебных материалах.

Отмечается, что соответствии с указом Януковича от июля 2010 года, был создан Координационный центр по внедрению экономических реформ, как консультативно-совещательный орган при Президенте. У следствия возникла необходимость проверить версию возможной причастности сотрудников центра к преступлениям, совершенных Януковичем и его окружением. Также, ГПУ проверяет причастность к ним заместителя министра Юрия Буцы и госсекретаря Евгения Капинуса. Об этом говориться в решении Шевченковского райсуда столицы.

[:ua]

«Учасниками злочинної організації протягом січня 2010 року – лютого 2014 року скоювалися злочини з незаконного заволодіння коштами в різних галузях економіки, а саме: в банківській сфері, в сфері паливно-енергетичного комплексу, при випуску і купівлі-продажу облігацій внутрішньої державної позики. – йдеться у судових матеріалах.

Наголошується, що відповідно до указу Януковича від липня 2010 року, був створений Координаційний центр з впровадження економічних реформ як консультативно-дорадчий орган при Президенті. У слідства виникла необхідність перевірки версії можливої причетності співробітників центру до злочинів, скоєних Януковичем і його оточенням. Також, ГПУ перевіряє причетність до них заступника міністра Юрія Буци і держсекретаря Євгена Капінуса. Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду Києва.

[:]